Filtr na horkou vodu Atlas Filtri HOT
  • Filtr na horkou vodu Atlas Filtri HOT

Filtr na horkou vodu Atlas Filtri HOT

Mechanický filtr Atlas Filtri HOT je určený pro úpravu teplé vody (do 80 °C) a v rámci základního čištění je běžně montován do novostaveb rodinných domů. Připojuje se za bojler nebo na okruh ústředního topení.

2 310,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Odstraní nečistoty

Filtr Atlas Filtri HOT spolehlivě zachytí nečistoty, jako je kal, rez, vodní sliz nebo písek. Tím chrání a prodlužuje životnost rozvodů, splachovacích ventilů, praček, myček nádobí, drahých kartuší, vodovodních baterií, těsnění vodovodních kohoutků a vodních filtrů (například sprchových). Vodovodní potrubí se nezanáší, a tak se do budoucna vyhnete bourání z důvodu nutnosti výměny. Ústřední topení, ve kterém je přefiltrovaná voda, vydává tišší provozní zvuky než s neupravenou vodou.

Filtr nemění chemické složení vody

Výměna filtrační vložky

Životnost vložky závisí na míře znečištění zdrojové vody. Výměna je nutná průměrně po 12 měsících. Čas pro výměnu poznáte podle rostoucí tlakové ztráty – vložka je čím dál zanesenější a propouští vodu pomaleji. Náhradní vložku dokoupíte v našem e-shopu. V základním balení je dodávána vložka s porezitou 5 mikronů, pro zachycení ještě menších nečistot lze dokoupit filtrační vložku s porezitou 1 mikron.

.