Marlus 650 UV

Filtrační systém, založený na principu reverzní osmózy, odstraní z vody zbytečné a zdraví ohrožující látky a zároveň zbaví vodu přechodné tvrdosti.

15 620,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Marlus 650 UV

Filtrační systém, založený na principu reverzní osmózy, odstraní z vody zbytečné a zdraví ohrožující látky a zároveň zbaví vodu přechodné tvrdosti.

Filtry je zapotřebí obměňovat podle kvality vstupní vody. Obecně doporučujeme měnit filtry každých 6 - 9 měsíců, reverzní osmózu (membránu) je zapotřebí měnit každé 3 - 4 roky. Přístroj obsahuje filtry TFC, 50 GPD.

Marlus 650 UV je ideální pro panelové a rodinné domy

Tato filtrační zařízení jsou určena na doúpravu pitné vody v domáctnostech, restauracích, jídelnách, nemocnicích a jiných stravovacích zařízeních. Voda po filtraci se dále následně doupravuje přes mineralizační patronu, která dodává do vody potřebné množství minerálů ideální pro organismus.

Podle norem může voda obsahovat až 1000 mg/l rozpustných látek. V tomto množství je však obsaženo mnoho různých chemických prvků a dalších nebezepečných látek (chlór, olovo, arzen, rtuť, různé organické látky,...), které se ukládají ve vašem těle a mohou způsobovat mnoho zdravotních problémů. Touto metodou přefiltrovaná voda obsahuje do 30 mg/l rozpustných látek - pouze ty nejnutnější, které tělo potřebuje. Voda vyrobená tímto způsobem téměř dosahuje hodnot destilované vody.

Reverzní osmóza z vody odstraňuje

  • mechanické nečistoty
  • dusičnany, dusitany
  • těžké kovy (kadmium, olovo, rtuť, berilium, arsen,...)
  • organické látky (fenoly, chlorované uhlovodíky, chlor...)
  • mikrobiologické znečištění

Reverzní osmóza Marlus 650 UV je určena pro úpravu vody rodinných domů, které využívají vlastní studnu a mají dostatečný tlak ve vodovodním řádu. Přístroj disponuje UV lampou, která odstraní případné bakteriální znečištění vody

Parametry

Záruční doba
2 roky
Objem zásobníku
14 litrů (použitelných-12 litrů)
Kapacita
3-5 litrů / 1 hodina
Životnosti filtrů
všechny filtry: 6 - 9 měsíců, osmóza: 3 (4) roky - vesnice (město)
Rozměry přístroje
150 x 400 x 440 mm