Merlin 720 GPD

Tento revoluční nový design osmotického filtru a technologie od firmy GE Osmonics poskytuje až cca. 2 800 l vody denně a to bez zásobníku.

19 360,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Merlin 720 GPD

Tento revoluční nový design osmotického filtru a technologie od firmy GE Osmonics poskytuje až cca. 2 800 l vody denně a to bez zásobníku.

Jednoduchá instalace a nízká cena údržby dělá z tohoto vodního filtru komplexní systém pro konečnou úpravu a dočištění pitné a studniční vody. Vodní filtr má kontinuální průtok a žádný zásobník. Zároveň eliminuje vznik bakterií a možnosti šíření jak v osmotických filtrech se zásobníkem při delším období nepoužívání.

Jednou z řady dalších plusů je vysoká kvalita zpracování a životnost. Polypropylenová konstrukce poskytuje několik let spolehlivou službu. Kompaktní a propracovaný design je zárukou toho, že se reverzní osmóza Merlin 720 GPD snadno se vejde pod dřez a na místa potřebné pro instalaci.

Žádné čerpadlo ani elektřina. Kompaktní design - snadná montáž pod kuchyňskou linku. Tento osmotický filtr pomocí obráceného osmotického systému redukuje až do 98% z vodních nečistot

Reverzní osmóza pomocí přístroje Merlin 720 GPD je revoluční, jelikož k jejímu provozu není potřeba žádná nádrž, tak jako je tomu u jiných přístrojů na reverzní osmózu. Merlin 720 GPD používá kontinuální filtraci vody proto již zásobník není nutný. Dalším nespornou výhodou je fakt, že k provozu tohoto přístroje není potřeba elektrické energie, stačí pouze tlak vody v potrubí. Merlin 720 GPD zajistí vysoký výkon jak pro domácnost, tak i pro restaurace, gastronomii, strojírenství

1 krok filtrace: uhlíkový předfiltr vysoké kapacity zastavuje chlor, chemické příměsi, mechanické nečistoty.

2 krok filtrace: pomocí duální reverzní osmózy, kde se odstraní všechny bakterie, pesticidy, chemické substance, změní se chuť, barva a tvrdost vody.

3 krok filtrace: postkarbon filtr (liniový) typ AIMRO na dočištění, dodává vodě přirozenou chuť a barvu

Žádné čerpadlo ani elektřina. Kompaktní design - snadná montáž pod kuchyňskou linku. Tento osmotický filtr pomocí obráceného osmotického systému redukuje až do 98% z vodních nečistot.

Parametry

rozměry filtru
510 x 270 x 250 mm
max. / min. tlak
5,52 / 2,76 bar
max. / min. teplota vody
37,8 / 4,4 °C
max. / min. průtok vody
7,6 / 3,7 l/min