Sana by Omega EUJ-707 červená

Šnekový odštavňovač Sana EUJ-707. Větší plnící otvor, kvalitní zpracování a materiály, BPA free, elegantní design a všestranné využití. 

Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je univerzální přístroj, který je schopen odšťavnit širokou škálu ovoce a zeleniny. Jeho předností je rychlé a jednoduché čištění. Navíc nabízí i doplňkové funkce jako je výroba zmrzliny, sorbetu, těstovin, ořechových másel nebo příkrmů.

10 960,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Popis

Sana Juicer EUJ-707 by Omega byl zkonstruován s důrazem na nadčasový design, praktičnost a funkčnost. Tento odšťavňovač skutečně splňuje vše, co slibuje. Je to asi nejuniverzálnější odšťavňovač na trhu, který zvládne tak nějak všechno a zároveň nabízí doplňkové funkce v podobě výroby zmrzliny, sorbetů, těstovin nebo oříškových másel. Výborně si poradí s tvrdou kořenovou a listovou zeleninou a nemá problém ani s většinou druhů ovoce. Produkuje velmi čistou šťávu téměř bez pěny a výtěžnost je také mimořádně slušná.

Odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 pracuje při nízkých otáčkách motoru okolo 70 ot./min., Díky tomu vylisujete plody s minimální ztrátou vitamínů, bez pěny a bez hluku. Dvoufázové síto zajišťuje maximální výtěžnost. Velkou předností je také větší plnicí otvor, který byl dosud výsadou vertikálních odšťavňovačů. Díky němu probíhá proces odšťavňování svižněji a je pohodlnější. Všechny díly odšťavňovače jsou vyrobeny z BPA free materiálů.

Co všechno odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 odšťavní?

Odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 je velmi univerzální,  proto v něm můžete odšťavnit téměř jakékoli ovoce či zeleninu. 

Je ideální pro lisování čerstvé kořenové a listové zeleniny, bylinek i trávy, a stejně tak měkčích plodů, jako jsou jablka, hrušky, citrusy, jahody, hroznové víno, rajčata, řapíkatý celer či okurky. V malém množství zvládne i rybíz a poradí si také s tropickými plody, například s ananasem či kiwi – akorát je v tomto případě více než nutné vybírat si k odšťavňování plody, které jsou ještě tvrdé, nepřezrálé. 

Jaké suroviny už nejsou vhodné k odšťavnění?

Pro co nejlepší výsledky doporučujeme odšťavňovat přiměřeně zralé plody co nejdříve po sklizni nebo nákupu. Určitě nezkoušejte lisovat přezrálé suroviny, zejména pokud se jedná o ananas, kiwi nebo moučná jablka. Speciálně tyto jmenované plody odšťavňujte, dokud jsou ještě tvrdé. Také vyschlé mrkve nebo povadlé hroznové víno nepustí téměř žádnou šťávu a přístroj spíše zahltí.

Univerzální pomocník…..šťávy, zmrzlina, těstoviny, ořechové máslo? Žádný problém.

S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-707 si pořizujete v podstatě 8 přístrojů v jednom. Může za to bohaté příslušenství, které je obsaženo v základním balení. Jako jediný horizontální odšťavňovač má Sana Juicer EUJ-707 k dispozici také hrubé síto, které skvěle poslouží při odšťavňování mazlavějších plodů a nebo v případě, kdy chcete mít ve šťávě více dužiny. Dále je zde homogenizační pouzdro a nástavce na těstoviny a zmrzliny. Co všechno tedy Sana Juicer EUJ-707 umí?

 1. Štávy
 2. Zmrzlina
 3. sorbet
 4. dětské příkrmy (ovocné i masozeleninové)
 5. těstoviny (špagety, ploché a vlasové nudle)
 6. ořechová másla
 7. rostlinná mléka (např. mandlové)
 8. mletí kávy (nahrubo)

Navíc lze dokoupit lis na olej Sana EUJ-702, který je vyroben z odolné potravinářské nerezové oceli a díky kterému proměníte jednoduše odšťavňovač v lis na olej a budete si tak moci připravovat čerstvý domácí olej. 

Podívejte se na video (CZ titulky), ve kterém názorně předvádíme postup při přípravě všech těchto potravin

Rychlé sestavování a nejjednodušší čištění

Lisovací ústrojí odšťavňovače Sana Juicer EU-707 se skládá jen ze 4 dílů, které je velmi jednoduché složit. Díly jsou zároveň bez zbytečných záhybů či nedostupných zákoutí, a tak je stačí po odšťavňování pouze opláchnout tekoucí vodou. Pokud na sítu zůstanou zbytky vlákniny, odstraníte je pomocí několika tahů čisticím kartáčem.

Jaký je rozdíl mezi EUJ-707 a EUJ-606?

Tyto dva odšťavňovače jsou si velmi podobné, drobné rozdíly najdete jen ve složení příslušenství. Model EUJ-606 má navíc regulátor drti, se kterým zvýšíte výtěžnost z kořenové a listové zeleniny. V balení modelu EUJ-707 zas najdete hrubé síto, které vám skvěle poslouží, pokud chcete získat šťávu s kousky dužiny. Je vhodné pro odšťavňování měkkých druhů ovoce, zejména citrusů. Odšťavňovače mají zároveň rozdílné nádoby na šťávu a na drť – EUJ-606 má obě nádoby plastové, EUJ-707 má skleněnou nádobu na šťávu a nerezovou na drť.

Oba odšťavňovače výborně zvládají stejný rozsah druhů ovoce a zeleniny. Vzhledem k přiloženému regulátoru drti doporučujeme model EUJ-606 těm, kteří hledají šnekový odšťavňovač s větší výtěžností na kořenové i listové zelenině a s možností zpracovávat různé druhy ovoce. Model EUJ-707 je vhodnější pro ty, kteří požadují hlavně univerzalitu a co největší pohodlí při odšťavňování bez nutnosti cokoli nastavovat.

Příslušenství obsažené v balení

 1. motorová část
 2. odšťavňovací komora
 3. šnek
 4. jemné síto
 5. hrubé síto
 6. homogenizační pouzdro
 7. držák síta
 8. 3x nástavec na těstoviny
 9. nástavec na zmrzlinu a ořechová másla
 10. pěchovací zátka
 11. kartáč na čištění
 12. skleněná nádoba na šťávu
 13. nerezová nádoba na drť
 14. cedník
 15. návod k obsluze

Všechny díly, které jsou v kontaktu se šťávou, jsou z BPA free materiálů. 

Návod k obsluze stahujte na stránkách www.sanaproducts.cz

EUJ707R

Parametry

Rozměry (v,š,h)
310 x 170 x 420 mm
Hmotnost
5,7 kg
Příkon
200 W
Barva
Červená metalická
Výrobce
Sana
Způsob odšťavňování
šnekový
Záruční doba (motor/díly)
10/5 let
Velikost plnícího otvoru
45 x 41 mm
Délka nepřetržitého provozu
30 minut
Otáčky motoru
63-75 ot./min.