ionizátor vody Revelation II

Ionizátor vody Revelation II.

Revelation II je nový, nejsilnější vestavěný ionizátor vody. Maximální výkon pH a ORP zajišťuje patentovaná technologie 9 stěrbinových elektrod z Platinu a Titanu. Ovládá se dotykově přímo na nerezové elektronické baterii, která disponuje přehledným barevným LCD displejem. Snadná instalace a luxusní provedení.

49 875,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Ionizátor vody Revelation II

je nejvýkonnější zabudovatelný ionizátor vody na světě. Disponuje 9 elektrodami z Platiny a Titanu s patentovanou technologií EOS šterbinové desky, která  zajišťuje výrobu té nejkvalitnější vody a díky systému automatického čištění se na elektrodách nezachycují minerály a další látky, které časem elektrody zanášejí a snižují tak výkon ionizátoru.

Nový ionizátor vody Revelation II je plně zabudovatelný do kuchyňské linky. Základna je schovaná pod linkou a vše se řídí pomocí elegantní elektronické baterie s dotykovým ovládáním a dostatečně velkým a přehledným sedmi barevným LCD displejem, který zobrazuje hodnoty pH, ORP, životnost obou filtrů a další důležité provozní informace jako je třeba průtok vody. Velmi snadno si navolíte úroveň pH a jedním stisktnutím přístroj spustíte. Radost používat!

Ionizátor Revelation II vyrábí vodu v 9ti možných úrovních. Alkalickou vodu od 7,5 pH do 11,5 pH, neutrální (pouze filtrovanou) vodu s hodnotou 7 pH nebo kyselou vodu o hodnotě 2,5 pH do 5.5 pH.

Maximální kvalitu výstupní vody zajišťují dva velké hybridní vodní filtry, které z vody odstraňují chlor, bakterie a další nežádoucí částice.

Elektronická baterie ionizátoru Revelation II. má dvě nezávislá výtoková ramínka pro snadné zachytávání jak výrobní, tak odpadní vody. Když přístroj vyrábí alkalickou vodu, ta vytéká z horního (hlavního) ramínka a zároveň kyselá odpodní voda vytéká ze spodního menšího ramínka. Již nebudete mít ve dřezu hadičku pro odtok odpadní vody jak je to běžné pro většinu ionizátorů vody.

Pro pokročilé uživatele existuje 76 přizpůsobitelných nastavení pro pH a ORP. Ionizátor lze přeprogramovat k silnějším a slabším úrovním, aby vyhovoval individuálním potřebám.

TURBO funkce umožňuje uživatelům vytvářet nejsilnější alkalické a kyselé vody současně pouhým stisknutím tlačítka. Ideální pro vaření, čištění, sterilizaci a dezinfekci.

SMPS elektrický systém, který snižuje produkci tepla a zvyšuje přesnost ionizace vody.


Ionizátor vody Revelation II. je oceněn mnoha certifikáty:

 • FDA - Food and Drug Administration (Amerika
 • GPD - Food and Drug Administration (Čína)
 • TÜV - Technischer Überwachungs-Verein (Německo)
 • C-Tick - Electrical Safety Approval (Austrálie, Nový Zéland)
 • CE - Bezpečnost spotřebitelů v EU

Jedinečnost ALKALICKÉ VODY

 • Ionizační přístroje využívají k úpravě pitné vody klasickou elektrolýzu. Díky tomu jsou schopné produkovat kyselou nebo zásaditou vodu. Zásaditá nebo-li alkalická voda má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a svým pH se pohybuje nad neutrálním číslem 7. Působí tedy jako antioxidant.
 • Alkalická voda je nejlepším antioxidantem a nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů.
 • Je klíčová pro alkalizaci těla a nedocenitelná pro udržení acidobazické rovnováhy.
 • Hlavní příčinou stárnutí je oxidace těla. Ionizovaná - alkalická voda má negativní ORP (oxidačně redukční potenciál), takže působí proti oxidaci těla a tedy proti stárnutí.
 • Rychle se vstřebává a dodává tělu energii. Čistí všechny buňky, aktivuje a harmonizuje přirozený imunitní systém těla.
 • V porovnání s běžnou vodou z vodovodu (i různě filtrovanou) nebo s vodou balenou (i minerální) má cca 2x vyšší hladinu kyslíku (O2).
 • Tím pozitivně zvyšuje tělesnou výkonnost (sporty) i mentální svěžest. Je tedy vhodnější, než různé iontové nápoje, obsahující vždy další škodlivé přísady.

více informací o alkalické vodě

Parametry

Výroba
Jižní Korea
Materiál elektrod
Platina / Titan (patentované EOS štěrbinové desky)
Počet elektrod
9
Úroveň pH:
2,5 - 11,5 pH
Úroveň ORP
+270 / -800 MV
Funkce automatického čištění
ANO
Úrovně alkalické vody
5
Filtrovaná voda
ANO
Úrovně kyselé vody
4
Ovládání
Dotykové
Rozměry (v,š,h)
340 x 350 x 150 mm
Přípustný tlak
1,5 - 5 bar
Teplota vstupní vody
5 - 40°C
Napětí
220 V / 60 Hz
Záruční doba
3 roky
Kapacita 8mi fázového filtru
3000 l
Kapacita 5ti fázového filtru
6000 l
Rozměr baterie (v,h,průměr)
260 x 175 x 55 mm
Funkce TURBO voda pro nejsilnější alkalickou nebo kyselou vodu jedním dotykem
ANO