ionizační přístroj Alkamedi AML 3000

Ionizátor vody Alkamedi AML 3000 využívá originální technologie a patentovaný systém čištění, pomocí změny polarity elektrod, díky kterému je zabráněno usazování povlaku. Optimální výkon zajišťuje 5 elektrod z Platinu a Titanu a 4 membrány. Ionizér je vybaven třívrstvým filtrem z aktivního uhlí s nánosy stříbra a kapacitou 3600 litrů. Disponuje dotykovým ovládáním.

37 250,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

ionizační přístroj Alkamedi AML 3000

Ionizátor Alkamedi AML 3000 je uživatelsky velmi příjemný přístroj. Jednoduchou montáž a snadné ovládání každý ocení. Lze jej připojit na kuchyňskou baterii, nebo přímo na přívod studené vody ke kuchyňské baterii. Veškeré potřebné příslušenství pro připojení přístroje je součástí balení.

Navíc oproti modelu AMS 2000 disponuje dotykovým ovládáním.

Upravenou vodu pohodlně spustíte pomocí ventilu ON-OFF, který je navíc podsvícený a je tak vhodný i pro provoz ve tmě.

Velký a přehledný display zobrazuje veškeré informace týkající se provozu přístroje jako jsou životnost filtru, úroveň pH, teplota vody, průtok vody, hlasitost zvukové signalizace a poruchy a Vy tak máte vždy k dispozici veškeré informace o Vašem ionizátoru vody.

Navíc každá hodnota pH má svoji barvu podsvícení displeje a tím je zajištěno snadné rozpoznání zvoleného pH.

Ionizátor vody Alkamedi AML 3000 je díky svému tvaru ideální do menších kuchyní. Nezabere totiž mnoho místa.

Ionizátor vody Alkamedi AML 3000 je přístroj, který vyrábí alkalickou, filtrovanou, nebo kyselou vodu. Jsou zde použity originální technologie a patentovaný systém čištění pomocí změny polarity elektrod, díky kterému je zabráněno usazování povlaku.

Ionizátor vody má platné certifikáty jako zdravotnická pomůcka v Jižní Korei.

Výhodou ionizátoru jsou jeho malé rozměry a váha. Ionizátor vody Alkamedi AML 3000 snadno převezete např. z bytu na chatu a budete si tak moc dopřávat alkalickou vodu kdekoliv a kdykoliv.

Tu nejvyšší kvalitu výstupní vody zajišťuje 5 elektrodových desek a 4 membrány, které jsou díky patentovanému systému čištění a automatickému odvodnění po každém použití přistroje chráněny proti jakémukoliv usazování vodního kamene a tudíž jsou neustále jako nové.

Díky této technologii a s pomocí sedmistupňového, antibakteriálního filtru, který má životnost okolo 3600 litrů vody je ionizátor Alkamedi AML 3000 připraven pro Vás vyrábět tu nejkvalitnější vodu po dlouhá léta.

Díky Alkamedi AML 3000 máte možnost vyrábět vodu, která může mít až sedm různých hodnot pH a to od 3,8 pH až po 10 pH!!!

Ovládání tohoto ionizátoru vody je opravdu jednoduché a stejně tak snadná je i montáž a případná výměna filtru.

Jedinečnost ALKALICKÉ VODY

  • Ionizační přístroje využívají k úpravě pitné vody klasickou elektrolýzu. Díky tomu jsou schopné produkovat kyselou nebo zásaditou vodu. Zásaditá nebo-li alkalická voda má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a svým pH se pohybuje nad neutrálním číslem 7. Působí tedy jako antioxidant.
  • Alkalická voda je nejlepším antioxidantem a nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů.
  • Je klíčová pro alkalizaci těla a nedocenitelná pro udržení acidobazické rovnováhy.
  • Hlavní příčinou stárnutí je oxidace těla. Ionizovaná - alkalická voda má negativní ORP (oxidačně redukční potenciál), takže působí proti oxidaci těla a tedy proti stárnutí.
  • Rychle se vstřebává a dodává tělu energii. Čistí všechny buňky, aktivuje a harmonizuje přirozený imunitní systém těla.
  • V porovnání s běžnou vodou z vodovodu (i různě filtrovanou) nebo s vodou balenou (i minerální) má cca 2x vyšší hladinu kyslíku (O2).
  • Tím pozitivně zvyšuje tělesnou výkonnost (sporty) i mentální svěžest. Je tedy vhodnější, než různé iontové nápoje, obsahující vždy další škodlivé přísady.

více informací o alkalické vodě

Parametry

Výroba
Jižní Korea
Materiál elektrod
Platina / Titan
Počet elektrod
5
Úroveň pH:
3,8 - 10 pH
Úroveň ORP
+250 / -500 MV
Úrovně alkalické vody
4
Filtrovaná voda
ANO
Úrovně kyselé vody
2
Ovládání
Dotykové
Rozměry (v,š,h)
346 x 140 x 246 mm
Přípustný tlak
0,7 - 5 bar
Teplota vstupní vody
5 - 30°C
Napětí
220 V / 60 Hz
V balení testovací roztok pH
ANO
Záruční doba
2 roky
Funkce automatického vyprázdnění
ANO
Patentovaný čistící systém
ANO
Kapacita filtru
3600 l