ionizátor vody Ionpia UD-1000

Ionizátor Ionpia UD-1000

Elegantní ionizátor vody, který se instaluje pod linkou Ionpia UD-1000 s digitálním dotykovým ovládacím panelem.

Ionpia UD-1000 se díky svému minimalistickému, úspornému a elegantnímu designu hodí do jakékoli kuchyně. Duální trysky na zásaditou a kyselou vodu zaručují naprosto přesné pH

52 590,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Digitální dotykový ovládací panel v elegantním těle

Elegantní vícebarevný dotykový kontrolní panel je integrován v baterii, která se instaluje na kuchyňkou linku stejně jako běžné vodovodní baterie. Samotné tělo ionizátoru je schované pod linkou. Úrovně

pro alkalickou, kyselou nebo jen filtrovanou vodu volíte jednoduše jedním dotykem. Dotyky jsou doprovázeny nastavitelnými audio tóny. Hlasové pokyny a digitální displej potvrzují zvolenou úroveň pH.

Sedm úrovní pH od 3,8 po 10

Jednoduše zvolte úroveň kyselosti nebo alkality poklepáváním na příslušné tlačítko. Vybrat si můžete ze čtyř úrovní alkality a dvou úrovní kyselosti.

Nebo můžete stisknout tlačítko „purified“ pro čistou, pouze přefiltrovanou vodu s neutrálním pH 7,0.

Patentovaná vícevrstvá filtrační struktura filtru

Aby bylo zajištěno co nejlepší pročistění, používá ionizátor UD-1000 vícestupňový filtr. Voda projde nejprve plstěnou membránou, která odstraní pevné částice. Potom je protlačena uhlíkovým blokem, aby došlo k odstranění chemikálií a plynů a následně vrstvou aktivního uhlí, aby se odfiltrovaly i zbývající znečišťující látky. Nakonec voda projde antibakteriální keramickou vrstvou v ionizátoru a výsledkem je vyvážená a čistá voda připravená k ionizaci.

Parametry

Výroba
Jižní Korea
Počet elektrod
7
Úroveň pH:
3-10
Rozměry (v,š,h)
38,5 x 28,4 x 13,5 cm
Životnost filtru
6 měsíců
Hmotnost
6 kg
Barva
Nerezová ocel
Výrobce
Ionpia KR