Lazena HB-W-H04M

Skleněná láhev obohacuje vodu o molekulární vodík ve vyšších koncentracích. Odstraní chlór.

5 890,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

SKLENĚNÁ IONIZAČNÍ LÁHEV LAZENA HB-P-H04M

Ionizační láhev Lazena HB-P-H04M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík. Obsah vodíku ve vodě je mnohonásobně vyšší než u jiných lahví fungujících na bázi elektrolýzy! Použití lahve je jednoduché, můžete ji vzít kamkoli s sebou, kdekoli si do ní natočit kohoutkovou vodu a nabíjet ji zapojením do sítě stejně jako mobilní telefon. Balení obsahuje adaptér, díky kterému můžete na generátor vodíku nasadit láhev koupené balené vody. Elektrolytická destička má velmi dlouhou životnost - upraví vám litry a litry vody!

Čím se liší láhev Lazena HB-P-H04M od levnějších láhví?

Rozdíl je v technologii – pokročilejší elektrolýza a využití membrány umožňuje láhvi Lazena obohatit vodu vyššími koncentracemi vodíku. Navíc odstraňuje z vody chlór, ozón a odděluje kyslík. 

Obohatí vodu o molekulární vodík, upraví pH a zvýší využitelnost buňkami

Láhev Lazena funguje na principu technologií SPE (Solid poly electrolytic) a PEM (Proton exchange membrane). Máte na výběr ze dvou programů elektrolýzy: 5 a 7 minut. Jediný rozdíl mezi nimi je ten, že 7minutový program obohatí vodu vyššími koncentracemi molekulárního vodíku.

 • Během procesu se upraví ORP vody (oxidačně redukční potenciál) a konečná hodnota se bude pohybovat mezi -450 až -650 mV. Dosažení záporné hodnoty je stěžejní proto, aby tělo dokázalo využít vodu k aktivaci regeneračních schopností (neupravená kohoutková voda má kladnou hodnotu ORP).
 • Obsah vodíku se pohybuje od 1,1 ppm.
 • Hodnota pH bude po elektrolýze mírně zásaditější, než před úpravou. Bude se pohybovat okolo 7,5 (kohoutková voda se pohybuje okolo hodnoty 7, která se považuje za neutrální).
 • Současně je voda zbavena chlóru a ozónu – složek, které se používají ve vodárnách pro odstranění nežádoucích látek, jako jsou viry a bakterie.

Jakou vodu elektrolyzovat a jak ji pít?

Láhev je určená pro úpravu kvalitní pitné vody (kohoutkové) nebo vody upravené reverzní osmózou, o teplotě do 60 ˚C. Set umožňuje upravit i balenou vodu – tak, že PET láhev s vodou nasadíte víčkem dolů na generátor. Nepoužívejte set pro elektrolýzu sycené vody (mohla by poškodit láhev). Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 1 hodiny, protože vodík časem vyprchává. Láhev Lazena HB-P-H04M se ovládá pomocí jediného tlačítka a baterie vydrží nabitá na množství cca 15 cyklů.

 ČEMU JE DOBRÁ VODA S MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM?

Voda upravená s pomocí lahve Lazena HB-P-H04M je tělem daleko lépe využitelná a má výrazné antioxidační účinky. Můžete ji pít po celý den.

 • hydratuje tělo 6x lépe než obyčejná voda
 • brání poškození buněk
 • potlačuje zánět
 • chrání DNA
 • bojuje proti rakovinnému bujení
 • upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii a poruchy lipidového metabolismu
 • je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu
 • zlepšuje trávení
 • velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky
 • bojuje proti zánětu
 • zkvalitňuje spánek, paměť


Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Každý den naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Po vylití vody nechte na dně malé množství čisté vody, aby přes noc nevyschla SPE membrána (pokud vyschne, je třeba před dalším použitím nalít do lahve vodu do výše 2,5 cm a nechat membránu nasáknout po dobu 4 hodin). Jednou za 4-6 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.

PARAMETRY

Výrobce
Guangzohou Hibon
Barva
Bílá
Objem nádoby
0,3 l
Hmotnost
0,53 kg
Rozměry v mm (V x Š x D)
205 x 67 mm
Rozsah teploty
0 - 60 ˚C
rozsah ORP
-450 až -650 mV
rozsah pH
7,5
Koncentrace molekulárního vodíku
1,0 - 1,8 ppm
Materiál
sklo, nerez, titan, platina, polypropylen (bez obsahu BPA)
Záruční doba
24 měsíců