Chanson Royale

Ionizátor vody Chanson Royale je tím nejlepším co si můžete integrovat do Vaší kuchyňské linky. Vysoký výkon a špičkový design. Nadstandardní kvalita a ušlechtilý materiál baterie, ovládání dotykovým displayem v češtině. Obsahuje 7 velkých platinových desek.

74 990,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Chanson Royale

Royale je tím nejlepším co si můžete integrovat do Vaší kuchyňské linky. Vysoký výkon, špičkový design. Nadstandardní kvalita a ušlechtilý materiál baterie, ovládání dotykovým displayem v češtině. Obsahuje 7 velkých platinových desek.

Chromový povrch

Ionizátor živé vody Royale je nejlepší vestavěný ionizátor vody na světě s ohledem na výkon, kvalitu i design.

Royale je nejkvalitnějším vestavěným ionizátorem vody, který Vám vřele doporučujeme! Jeho vysoký výkon ocení zejména osoby s chronickými potížemi díky modulování vysokých hodnot pH i ORP. Sada příslušenství je opravdu promyšlená, instalace je zcela jednoduchá a provoz tohoto ionizátoru je komfortní. Ovládání dotykovým displayem v češtině. Obsahuje 7 velkých platinových desek.

Zvláštností přístroje Royale je možnost přidání himalájské soli díky tzv. minerálnímu portu na vrchu přístroje. Royale umí využít himálajskou kamennou sůl k vytvoření extrémních hodnot alkalické či kyselé vody. V této soli se nachází více jak 80 zdravých minerálů a přidáním soli do alkalické vody získáte zdravé minerály pro další posílení zdraví a Vaší energie. Sůl také způsobí, že budete schopní získat velmi nízkou hladinu pH kyselé vody.

Byli jsme první, kdo vyvinul ionizátor, který využívá pouze přírodní himálajskou sůl namísto chemikálií k výrobě silně ionizované kyselé vody pro ty, kdo mají problémy se zdrojem vody. Ionizovaná kyselá voda má více než 100 ekologických použití, včetně péče o pleť, tělo a vlasy (což i snižuje obalový odpad a chemický odtok od tonik, ústních vod, pleťových krémů atd.), stejně Himalájská kamenná sůljako silné dezinfekční schopnosti, které nahradí až 50 % všech toxických čistících prostředků! Navíc náš Chanson Royale ionizátor vody byl laboratorně testován třetí stranou a bylo ověřeno, že extrémní hodnoty pH vody vytvořené Miracle Maxem při kontaktu zabíjí stafylokoka a E. coli v řádech sekund!

Himalájskou kamennou sůl je možné také zakoupit u nás či na stránkách věnujících se zdravé výživě.

Přístroj Royale je celosvětově nejlepším vestavěným přístrojem na trhu.

Parametry

Rozsah pH
pH 2,7 - 11,3
Teplota vody
5°C - 40°C
Tlak vody
0,8 - 6.0Kg/cm2
Vstupní proud
220V/50Hz
Lokalizace
Čeština + světové jazyky
Hmotnost
3,4Kg - jednotka; 1,3Kg - digitální baterie
Automatické čištění
ANO
Minerální port
ANO
Filtr
A1 SILVER: Stříbrem potažený nanofiltr s aktivním uhlím
Spotř. el. energie
5W - 185W
Rozměry
110,2 × 192 × 242 (d x h x v v mm) - digitální baterie
Životnost filtru
9.000l vody nebo 1 rok