Chanson Revolution

Revolution je prvním opravdovým komerčním ionizátorem vody, s vysokou spolehlivostí a maximálním výkonem, který zajišťuje 9 Platinových desek. Revolution je vhodný pro školy, wellness, hotely, restaurace a kanceláře. 

85 890,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Miracle Max Revolution

Revolution je prvním opravdovým komerčním ionizátorem vody, s vysokou spolehlivostí a maximálním výkonem. Revolution je vhodný pro školy, wellness, hotely, restaurace a kanceláře.

Komerční ionizátor živé vody Revolution pro školu, wellness, hotel, restauraci, kancelář či jinou Vaší provozovnu, když potřebujete dostat to nejlepší z Vaší kohoutkové vody!

Revolution je komerčním ionizátorem vody, postavený na nejprodávanějším a nejkvalitnějším modelu ionizátoru Miracle Max. Obsahuje 9 velkých platinových desek, výkonově dostačuje těm nejnáročnějším požadavkům i většího provozu.

Zvláštností přístroje Revolution je stejně jako u Miracle Max možnost přidání himalájské soli díky tzv. minerálnímu portu na vrchu přístroje. Revolution umí využít himálajskou kamennou sůl k vytvoření extrémních hodnot alkalické či kyseléHimalájská kamenná sůl vody. V této soli se nachází více jak 80 zdravých minerálů a přidáním soli do alkalické vody získáte zdravé minerály pro další posílení zdraví a Vaší energie. Sůl také způsobí, že budete schopní získat velmi nízkou hladinu pH kyselé vody. Extrémní hodnoty pH vody při kontaktu zabíjí stafylokoka a E. coli v řádech sekund!

196

Parametry

Životnosti filtrů
9.000l vody nebo 1 rok
Rozsah pH
pH 1,8 - 12,1
Teplota vody
5°C - 40°C
Tlak vody
0,8 - 6.0Kg/cm2
Vstupní proud
220V/50Hz
Lokalizace
Angličtina
Hmotnost
4,12Kg
Elektrolytické desky
9ks, Nanotechnologie, Platina 99,989%, Titan
Automatické čištění
ANO
Minerální port
ANO
Filtr
A1 SILVER: Stříbrem potažený nanofiltr s aktivním uhlím
Spotř. el. energie
5W - 150W