Chanson Miracle Max Plus

Miracle Max Plus je nová vylepšená verze nejkvalitnějšího ionizátoru vody na světě! Obsahuje 7 velkých platinových desek pro nejlepší výkon pH a ORP. Ovládání dotykovým panelem. České hlasové ovládání. Antibakteriální filtr s aktivním uhlím, stříbrem a kapacitou až 9000 litrů vody.

58 890,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Miracle Max Plus

Miracle Max Plus je nová vylepšená verze nejkvalitnějšího ionizátoru vody! Instalace je zcela jednoduchá a provoz tohoto ionizátoru je komfortní. Ovládání dotykovým panelem. Obsahuje 7 velkých platinových desek.

Ionizátor živé vody Miracle Max Plus patří k nejlepším přístrojům na světě s ohledem na výkon, kvalitu i design.

Vám vřele doporučujeme! Jeho vysoký výkon ocení zejména osoby s chronickými potížemi díky modulování vysokých hodnot pH i ORP. Sada příslušenství je opravdu promyšlená, instalace je zcela jednoduchá a provoz tohoto ionizátoru je komfortní. Ovládání dotykovým panelem v češtině. Obsahuje 7 velkých platinových desek.

Zvláštností přístroje Miracle Max Plus je možnost přidání himalájské soli díky tzv. minerálnímu portu na vrchu přístroje. Miracle Max Plus umí využít himálajskou kamennou sůl k vytvoření extrémních hodnot alkalické či kyselé vody. V této soli se nachází více jak 80 zdravých minerálů a přidáním soli do alkalické vody získáte zdravé minerály pro další posílení zdraví a Vaší energie. Sůl také způsobí, že budete schopní získat velmi nízkou hladinu pH kyselé vody.

Byli jsme první, kdo vyvinul ionizátor, který využívá pouze přírodní himálajskou sůl namísto chemikálií k výrobě silně ionizované kyselé vody pro ty, kdo mají problémy se zdrojem vody. Ionizovaná kyselá voda má více než 100 ekologických použití, včetně péče o pleť, tělo a vlasy (což i snižuje obalový odpad a chemický odtok od tonik, ústních vod, pleťových krémů atd.), stejně Himalájská kamenná sůljako silné dezinfekční schopnosti, které nahradí až 50 % všech toxických čistících prostředků! Navíc náš Chanson Miracle Max Plus ionizátor vody byl laboratorně testován třetí stranou a bylo ověřeno, že extrémní hodnoty pH vody vytvořené Miracle Maxem při kontaktu zabíjí stafylokoka a E. coli v řádech sekund!

Himalájskou kamennou sůl je možné také zakoupit u nás či na stránkách věnujících se zdravé výživě.

Přístroj Miracle Max Plus je celosvětově nejlepším přístrojem na trhu a jako jediný má i české hlasové ovládání.

Parametry

Životnosti filtrů
9.000l vody nebo 1 rok
Rozsah pH
pH 2,7 - 11,3
Teplota vody
5°C - 40°C
Tlak vody
0,8 ~ 6.0Kg/cm2
Vstupní proud
220V/50Hz
Lokalizace
Angličtina + české hlasové menu
Hmotnost
3,75Kg
Elektrolytické desky
7ks, Nanotechnologie, Platina 99,989%, Titan
Automatické čištění
ANO
Minerální port
ANO
Filtr
A1 SILVER: Stříbrem potažený nanofiltr s aktivním uhlím
Spotř. el. energie
5W - 150W