vodovodní filtr Rainfresh FC 300
  • vodovodní filtr Rainfresh FC 300
  • vodovodní filtr Rainfresh FC 300
  • vodovodní filtr Rainfresh FC 300
  • vodovodní filtr Rainfresh FC 300

Rainfresh FC 300

Mechanický filtr Rainfresh FC 300 je určený pro úpravu studené vody (do 38 °C) a v rámci základního čištění je běžně montován do novostaveb rodinných domů. Připojuje se jednoduše přímo na hlavní přívod vody. 

Filtr Rainfresh FC 300 zachycuje mimo jiné kal, rez, vodní sliz, písek nebo mechanické nečistoty.

1 390,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Vodovodní filtr Rainfresh FC 300 

zachycuje mimo jiné kal, rez, vodní sliz, písek a mechanické nečistoty. Díky tomu chrání rozvody vody, splachovací ventily, pračky, myčky, vodovodní baterie a jejich těsnění i vodní filtry všeho druhu. Rozvody vody se díky němu nezanáší a vy se tak do budoucna můžete vyhnout nákladným opravám.

Tento vodovodní filtr nemění chemické složení vody. Rainfresh FC 300 je dodáván s porezitou filtrační vložky 30 mikronů., Lze dokoupit i filtrační vložku s porezitou 5 mikronů, která je vhodná pro zachycení ještě menší částic.

Životnost filtrační vložky je zhruba 12 měsíců v závislosti na kvalitě vstupní vody. Indikátorem zanesení filtrační vložky je rostoucí tlaková ztráta - klesá propustnost zanesené filtrační vložky a tím se snižuje průtok vody. Tento filtr je běžně montován do novostaveb rodinných domů jako úplný základ čištění vody. Díky snadné instalaci je ale možné ho použít do starších objektů.

Parametry

Záruční doba
24 měsíců
Hmotnost
1,65 kg
Rozměry
výška 320 x 120 x 120 mm
Životnost filtru
cca 12 měsíců
Max. teplota vody
do 38°C
Závit vtoku i výtoku je
3/4''
Maximální možný tlak
8,7 barů
Výrobce
Rainfresh