filtrační konvice Aquaphor Provance
  • filtrační konvice Aquaphor Provance
  • filtrační konvice Aquaphor Provance

FILTRAČNÍ KONVICE PROVANCE černá

Filtrační konvice Aquaphor Provance s indikátorem výměny filtru a objemem přefiltrované vody 2 litry, představuje praktický způsob, jak rychle získat čerstvou pitnou vodu bez obsahu chlóru, fenolu, benzolu a těžkých kovů.

Prostřednictvím spolehlivého indikátoru poznáte, kdy je nutné vyměnit filtrační vložku. Náhradní vložky jsou dostupné v našem e-shopu.

Kapacita filtru: 300 litrů

690,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Jak upravuje vodu filtrační konvice Aquaphor Provance?

Filtrační vložka obsahuje patentovanou kombinaci jemné mřížky z granulovaného aktivovaného uhlí ze skořápek kokosových ořechů, iontoměničových pryskyřic a mikrovláknového sorbentu Aqualen.

  1. Odstraňuje z kohoutkové vody písek, kal, rez, chlór, fenol, benzol, těžké kovy a pesticidy.
  2. Normalizuje pH vody.
  3. Změkčuje vodu odstraněním vápníku a hořčíku. Využívejte filtrovanou vodu na vaření čaje nebo kávy – prodloužíte tím životnost rychlovarné konvice, protože se v ní nebude usazovat vodní kámen. Voda je ideální i do napařovací žehličky. Součástí balení je filtrační vložka B100-5 určená pro standardní tvrdost vody. Pro zvýšenou tvrdost si můžete dokoupit filtrační vložku B100-6.
  4. Prostředí uvnitř filtrační vložky neumožňuje bujení bakterií.

Snadno poznáte, kdy vložku vyměnit

Konvice Aquaphor Provance je vybavena automatickým indikátorem, který odpočítává litry přefiltrované vody, a přesně ukáže, kdy je třeba vyměnit vložku. Životnost vložky je 300 litrů a při běžném využití v domácnosti vystačí na 2-3 měsíce.

Použití a údržba konvice

Konvici Aquaphor s protiskluzovým dnem můžete používat kdekoli, kde teče kohoutková voda. Má posuvné víčko, díky kterému do ní nalijete vodu pohodlněji. Najednou můžete filtrovat až 2 litry vody. Všechny součásti kromě filtrační patrony můžete mýt v myčce nádobí.

Parametry

Rozměry (v,š,h)
282 x 135 x 250 mm
Záruční doba
24 měsíců
Kapacita záchytné nálevky
2 litry
Celková kapacita konvice
4,2 litru
Barva
Černá
Výrobce
Aquaphor
Materiál
BPA free plast