filtrační konvice Aquaphor Amethyst Prestiž
  • filtrační konvice Aquaphor Amethyst Prestiž
  • filtrační konvice Aquaphor Amethyst Prestiž

Filtrační konvice AQUAPHOR Prestiž červená

Filtrační konvice Aquaphor Prestiž s indikátorem výměny filtru a objemem 1,5 litru, představuje praktický způsob, jak rychle získat čerstvou pitnou vodu bez obsahu chlóru, fenolu, benzolu a těžkých kovů. Prostřednictvím spolehlivého indikátoru poznáte, kdy je nutné vyměnit filtrační vložku. Náhradní vložky jsou dostupné v našem e-shopu.

590,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Jak upravuje vodu filtrační konvice Aquaphor Prestiž?

Filtrační vložka obsahuje patentovanou kombinaci jemné mřížky z granulovaného aktivovaného uhlí ze skořápek kokosových ořechů, iontoměničových pryskyřic a mikrovláknového sorbentu Aqualen.

  1. Odstraňuje z kohoutkové vody písek, kal, rez, chlór, fenol, benzol, těžké kovy a pesticidy.
  2. Normalizuje pH vody.
  3. Změkčuje vodu odstraněním vápníku a hořčíku. Využívejte filtrovanou vodu na vaření čaje nebo kávy – prodloužíte tím životnost rychlovarné konvice, protože se v ní nebude usazovat vodní kámen. Voda je ideální i do napařovací žehličky. Součástí balení je filtrační vložka Aquaphor B100-5 určená pro standardní tvrdost vody. Pro zvýšenou tvrdost si můžete dokoupit filtr Aquaphor B100-6.
  4. Prostředí uvnitř filtrační vložky neumožňuje bujení bakterií

Snadno poznáte, kdy vložku vyměnit

Konvice Aquaphor Prestiž je vybavena automatickým indikátorem, který odpočítává litry přefiltrované vody, a přesně ukáže, kdy je třeba vyměnit vložku. Životnost vložky je 300 litrů a při běžném využití v domácnosti vystačí na 2-3 měsíce.

Použití a údržba konvice

Konvici Prestiž s protiskluzovým dnem můžete používat kdekoli, kde teče kohoutková voda. Má posuvné víčko, díky kterému do ní nalijete vodu pohodlněji. Najednou můžete filtrovat až 2 litry vody. Všechny součásti kromě filtrační patrony můžete mýt v myčce nádobí.

Parametry

Rozměry (v,š,h)
255 x 117 x 253 mm
Záruční doba
24 měsíců
Celková kapacita konvice
3 litry
Kapacita horní nálevky
1,5 litru
Barva
červená
Výrobce
Aquaphor
Materiál
BPA free plast