Platba za zboží

Platbu za zboží můžete uskutečnit klasicky při převzetí (na dobírku), bankovním převodem na základě zaslané zálohové faktury (platba předem). Pokud nás navštívíte osobně, určitě budeme rádi a platit můžete v hotovost

Poplatky, doprava, dodání zboží

Nemusíte se obávat žádných dalších poplatků - uvedené ceny přístrojů na internetových stránkách jsou konečné. Při zakoupení přístrojů neúčtujeme žádné balné, poštovné nebo dopravné atd. Ionizační přístroje, destilační přístroje, reverzní osmózy a vodní filtry Vám budou automaticky odeslány kurýrní službou PPL. Pokud si objednáte samostatně literaturu nebo náhradní filtry a příslušenství, pak Vám přeúčtujeme pouze náklady na poštovné, které jsou v současné době při zaslání na dobírku ve výši 145,- Kč včetně DPH. Uvedené ceny již zahrnují i všechny zákonné poplatky PHE (sběr a likvidace elektrospotřebičů) a poplatek za likvidaci obalů. Povinnosti dovozce vyplývající ze zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech jsou plněny prostřednictvím ELEKTROWIN a.s.. Poplatky za likvidaci obalů jsou odváděny společnosti EKO-KOM, a.s..

Snažíme se držet skladem všechny modely přístrojů a filtrů a tak objednávky přijaté v pracovní den do 11 hodin jsou okamžitě vyřizovány a zboží je doručeno následující pracovní den kurýrní službou PPL. Řidič obdrží vaše telefonní číslo, aby Vás mohl v den dodávky informovat o přibližném čase doručení. Jak všichni víme, při cestě po našich silnicích se může přihodit cokoliv, takže i když z naší strany je objednávka vyřízena okamžitě, může se zpozdit během cesty. Proto raději garantujeme doručení do 48 hodin v rámci pracovních dnů. Toto prosím mějte na paměti, pokud objednáváte přístroj jako dárek pro své blízké a potřebujete jej v konkrétní den. Teoreticky doručíme zboží do druhého dne, ale „teorie se od praxe liší zejména v praxi“! :-)