Filtrovat podle

Destilační přístroje na vodu

Domácí destilátory vody jsou kompaktní přístroje, které není nutní připojovat přímo k vodovodnímu řadu. Výsledkem destilace je dokonale čistá destilovaná voda zbavená 99,9 % všech obsažených látek. Odborníci namítají, že tato voda není vhodná jako pitná, protože neobsahuje žádné minerály. Otázkou zůstává, zda by měl člověk získávat minerály právě z vody. Voda má především hydratovat organismus, zatímco ostatní nutrienty získáváme z potravy. Destilovanou vodu můžete použít při očistném půstu, na vaření kávy a čaje, do parní žehličky, zvlhčovače apod.

Existuje 3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
 • destilátor vody Aqua...

  7 360,00 Kč

  Destilační přístroj Aqua Compact II vyčistí vaši vodu spolehlivě od všech škodlivých látek a vy tak získáte jistotu absolutně čisté a nezávadné vody.

  Destilátor Aqua Compact II funguje na nejúčinnějším principu úpravy vody, kterým je parní destilace.

  Součástí balení je 6 uhlíkových filtrů a plastová záchytná nádoba.

 • destilační přístroj Aqua...

  8 490,00 Kč

  Destilační přístroj Aqua Compact II chrom vyčistí vaši vodu spolehlivě od všech škodlivých látek a vy tak získáte jistotu absolutně čisté a nezávadné vody. 

  Destilátor Aqua Compact II chrom funguje na nejúčinnějším principu úpravy vody, kterým je parní destilace.

  Součástí balení je 6 uhlíkových filtrů a skleněná záchytná nádoba.

 • destilační přístroj Nautilus

  10 490,00 Kč

  Destilační přístroj Nautilus vyrábí absolutně čistou vodu pomocí nejúčinnější úpravy vody, kterou je parní destilace vody. Vyčistí vaši vodu spolehlivě od všech škodlivých látek.

  Pokud je pro vás čistá a zdravá voda důležitá, pořiďte si tento destilátor vody Nautilus, který z vody odstraní 99,9% přebytečných látek a nečistot.