Filtrovat podle

Ionizační přístroje pod linku

Ionizační přístroje pod dřez upravují hodnoty pH a ORP vody podle vašich potřeb a zároveň díky integrovaným filtrům odstraňují z vody nežádoucí látky, jako je chlór, pesticidy, těžké kovy atd. Montují se na vodovodní řád a musí mít připojení do elektrické sítě. Jejich výhodou je, že ionizační jednotka je schovaná pod kuchyňskou linkou. K jednotce je dodávána baterie se dvěma ramínky, jedním určeným na alkalickou a neutrální vodu, druhým na kyselou a odpadní. Pro montáž baterie je nutné vyvrtat otvor do kuchyňské desky. Přímo na baterii je ovládací panel, kterým volíte požadované pH a hodnotu ORP. Hodnota ORP by se měla pohybovat v záporných číslech, tělo pak vodu lépe využije ke své regeneraci.

Existuje 2 produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek
 • Ionizátor vody Revelation II.

  49 875,00 Kč

  Revelation II je nový, nejsilnější vestavěný ionizátor vody. Maximální výkon pH a ORP zajišťuje patentovaná technologie 9 stěrbinových elektrod z Platinu a Titanu. Ovládá se dotykově přímo na nerezové elektronické baterii, která disponuje přehledným barevným LCD displejem. Snadná instalace a luxusní provedení.

 • Ionizátor Ionpia UD-1000

  52 590,00 Kč

  Elegantní ionizátor vody, který se instaluje pod linkou Ionpia UD-1000 s digitálním dotykovým ovládacím panelem.

  Ionpia UD-1000 se díky svému minimalistickému, úspornému a elegantnímu designu hodí do jakékoli kuchyně. Duální trysky na zásaditou a kyselou vodu zaručují naprosto přesné pH