Ionizace vody

Ionizátory jsou určeny k úpravě hodnoty pH a ORP vody. Snadným způsobem s nimi získáte zásaditou (alkalickou), kyselou (acidickou) nebo neutrální vodu. Alkalická voda je určena k vnitřnímu užití, kyselá k vnějšímu a při úklidu v domácnosti, neutrální využijete ke každodennímu pití. Některé přístroje dokáží vodu postříbřit a poskytnout tak účinné antibiotikum a antivirotikum. Ionizátor může být instalován na linku, pod linku, případně ve formě kompaktní přenosné lahve či konvice. Ionizační láhve hodnotu pH neovlivňují, pouze obohacují vodu léčivým molekulárním vodíkem. Všechny ionizátory jsou určeny pro úpravu kohoutkové vody.

Existuje 14 produktů.

Zobrazení 1-14 z 14 položek
 • ionizátor vody EOS Genesis...

  32 370,00 Kč

  Druhá, vylepšená generace ionizátorů vody Genesis Platinum. Maximální výkon pH 3 - pH 11 zajišťuje 7 elektrolytických desek s patentovanou technologií EOS vyrobené z Platiny a Titanu a také dva vysokokapacitní hybridní vodní filtry s aktivním uhlíkem a stříbrem.

 • ionizační přístroj Alkamedi...

  34 750,00 Kč

  Ionizátor vody Alkamedi AMS 2000 využívá originální technologie a patentovaný systém čištění, pomocí změny polarity elektrod, díky kterému je zabráněno usazování povlaku. Optimální výkon zajišťuje 5 elektrod z Platinu a Titanu a 4 membrány. Ionizér je vybaven třívrstvým filtrem z aktivního uhlí s nánosy stříbra a kapacitou 3600 litrů.

 • ionizační přístroj Alkamedi...

  37 250,00 Kč

  Ionizátor vody Alkamedi AML 3000 využívá originální technologie a patentovaný systém čištění, pomocí změny polarity elektrod, díky kterému je zabráněno usazování povlaku. Optimální výkon zajišťuje 5 elektrod z Platinu a Titanu a 4 membrány. Ionizér je vybaven třívrstvým filtrem z aktivního uhlí s nánosy stříbra a kapacitou 3600 litrů. Disponuje dotykovým ovládáním.

 • ionizační přístroj Alkamedi...

  39 750,00 Kč

  Luxusní ionizátor vody Alkamedi AMS 4100 využívá originální technologie a patentovaný systém čištění, pomocí změny polarity elektrod, díky kterému je zabráněno usazování povlaku. Optimální výkon zajišťuje 5 elektrod z Platinu a Titanu a 4 membrány. Ionizér je vybaven třívrstvým filtrem z aktivního uhlí s nánosy stříbra a kapacitou 3600 litrů. Disponuje dotykovým ovládáním. 

 • Ionizátor vody Revelation II.

  49 875,00 Kč

  Revelation II je nový, nejsilnější vestavěný ionizátor vody. Maximální výkon pH a ORP zajišťuje patentovaná technologie 9 stěrbinových elektrod z Platinu a Titanu. Ovládá se dotykově přímo na nerezové elektronické baterii, která disponuje přehledným barevným LCD displejem. Snadná instalace a luxusní provedení.

 • REVELATION II filtr číslo 2

  1 850,00 Kč

  Náhradní filtr číslo 2 k ionizátoru REVELATION II

  Jedná se o 5ti fázový filtr - nebuněčný jednostranný filtr, granulovaný aktivní uhlík s přidáním stříbra

  • Kapacita filtru je 6000 litrů
 • REVELATION II filtr číslo 1

  1 690,00 Kč

  Náhradní filtr číslo 1 k ionizátoru REVELATION II

  Jedná se o 8mi fázový filtr - nebuněčný jednostranný filtr, Zeomic, Noxious Odour Calcium, Aktivní uhlík s přidáním stříbra, Sedimentační filtr

  • Kapacita filtru je 3000 litr
 • Alkamedi Náhradní filtr

  1 930,00 Kč

  Náhradní filtr Alkamedi je určen pro všechny typu ionizátorů vody Alkamedi. Skládá se z tří vrstev kde první vrstva je z aktivního uhlí, která je impregnovaná nátěrem stříbra a působí antibakteriálně. Druhá vrstva z kalcia z vody odstraňuje chlór a třetí vrstva je polypropylenový sedimentační filtr, který filtruje usazeniny, rez, nánosy atd...

 • KYK GP filtr číslo 2

  1 850,00 Kč

  Náhradní filtr 2 k ionizátoru EOS  Kyk Genesis Platinum

  Jedná se o 5ti fázový filtr - nebuněčný jednostranný filtr, granulovaný aktivní uhlík s přidáním stříbra

  • Kapacita filtru je 8000 litrů
 • KYK GP filtr číslo 1

  1 690,00 Kč

  Náhradní filtr 1 k ionizátoru EOS Kyk Genesis Platinum

  Jedná se o 8mi fázový filtr - nebuněčný jednostranný filtr, Zeomic, Noxious Odour Calcium, Aktivní uhlík s přidáním stříbra, Sedimentační filtr

  • Kapacita filtru je 4000 litrů
 • Lazena HB-H04 M Generátor...

  5 160,00 Kč

  Skleněná láhev obohacuje vodu o molekulární vodík v koncentraci 0,8 - 1,6 ppm. Odstraní chlór.

 • Lazena HB-W-H04M

  5 890,00 Kč

  Skleněná láhev obohacuje vodu o molekulární vodík ve vyšších koncentracích. Odstraní chlór.

 • Lazena HB-P-H04M

  5 890,00 Kč

  Skleněná láhev obohacuje vodu o molekulární vodík ve vyšších koncentracích. Odstraní chlór.

 • Ionizátor Ionpia UD-1000

  52 590,00 Kč

  Elegantní ionizátor vody, který se instaluje pod linkou Ionpia UD-1000 s digitálním dotykovým ovládacím panelem.

  Ionpia UD-1000 se díky svému minimalistickému, úspornému a elegantnímu designu hodí do jakékoli kuchyně. Duální trysky na zásaditou a kyselou vodu zaručují naprosto přesné pH